Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana, ul. Wolności

Wolności, Jeziorany, warmińsko-mazurskie

  • 80 000 zł
  • 1 002 m²
  • 79,84 zł/m²

Zdjęcie

Aleksandra Samse...

Skontaktuj się

Działka budowlana, ul. Wolności

Wolności, Jeziorany, warmińsko-mazurskie

zaktualizowane:
16 maja 2026

80 000 zł

1 002 m²

79,84 zł/m²

Działka budowlana, ul. Wolności

Zaktualizowane: 16 maja 2026

80 000 zł 1 002 m² 79,84 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 80 000 zł (79,84 zł/m²)
  • Działka: budowlana, 1 002 m²
  •   dojazd drogą nieutwardzoną

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Działka numer 232/3 z wydanymi warunkami zabudowy w Jezioranach to propozycja dla osób, które szukają miejsca pod budowę domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do miejskiej infrastruktury. Nieruchomość o powierzchni 1002 m² znajduje się przy ul. Wolności, w miejscu zapewniającym wygodny dostęp do najważniejszych punktów miasta. W najbliższym otoczeniu znajdują się liczne udogodnienia: sklepy, bank, apteka, przychodnia lekarska, kościół, szkoła oraz przedszkole. (...)

Agent

Aleksandra Samsel

578 286...

578 286 010

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Aleksandra Samsel

578 286...

578 286 010

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK